برگزاری کارگاه آموزشی شناسه دار کردن انبارها

کارگاه توجیهی ، آموزشی شناسه دار کردن انبارها و مراکز نگهداری  کالا در محل اتاق اصناف شهرستان دامغان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف این کارگاه آموزشی با حضور رئیس دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه  با قاچاق کالا و ارز استان ، نمایندگان وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان دامغان ، نمایندگان سازمان ، رؤسای اتحادیه ها و نماینده های واحد های تولیدی ، صنعتی دامغان برگزار گردید.

 سیدعلیرضا هاشمی در ابتدای این جلسه ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکر به جهت هماهنگی ها و برپایی این کارگاه، به تشریح ضرورت اجرای طرح  شناسه دار کردن انبارها طبق مواد 5 و 6 قانون مبارزه با قاچاق کالا وارز پرداخت.

 وی کاهش توقف ها ، جلوگیری از صدور بارنامه جعلی و سوء استفاده های احتمالی، افزایش سرعت و تسهیل در امور حمل ونقل جاده ای را از جمله فواید این طرح برشمرد.

 رئیس دبیرخانه کمیسیون قاچاق کالا و ارز استان افزود ، تمامی واحدهای اقتصادی استان که اقدام به حمل بار در مسیرهای جاده ای نموده و ملزم به دریافت بارنامه میباشند، جهت صدور و دریافت بارنامه میبایست در این سامانه ثبت نام کرده باشند.

در ادامه جناب آقای حاجی نژاد نماینده محترم سازمان توسعه تجارت وزارت صنعت، معدن وتجارت، ضمن توضیح در خصوص جامعه هدف مورد نظر که باید در این سامانه ثبت نام نمایند، به تشریح نحوه ثبت نام و چگونگی ثبت شرکت ها، انبار و واحدهای زیرمجموعه آن ها پرداخته و در پایان به سوالات اعضای حاضر در کارگاه پاسخ دادند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *